"Hebar" 

42-674 Zbrosławice
ul. Hutnicza 3
tel./fax /032/ 233 72 53
kom. 607 067 087
email: biuro@hebar.pl

Kontakt

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Rolety wewnętrzne czy zasłony? Przed tym dylematem staje każdy z nas urządzając własne mieszkanie. Który wariant jest bardziej ekonomiczny i lepiej sprawdzi się w naszych warunkach? Czy wybór nowoczesnych rozwiązań czyli rolet wewnętrznych okaże się lepszy od tradycyjnych zasłon tekstylnych?
 
Rolety wewnętrzne mają oprzyrządowanie w kilku kolorach do wyboru oraz w kilku wariantach zamontowania:

 

roletka plus – montowana do wnęki okiennej lub poza nią w wersji połaciowej
roletka mini, uni, kombi i prestige – montowana na skrzydło okienne za pomocą wieszaków lub przykręcana do listwy przyszybowej, – dzięki małym gabarytom roletka umożliwia bezproblemowe otwieranie okna.

 

Obecnie do produkcji rolet wewnętrznych używa się materiałów o ciekawych wzorach oraz bogatej kolorystyce co sprawia, że są one nieocenionym elementem wystroju wnętrz.

 

Niezależnie od tego czy są to rolety wolnowiszące czy w zabudowie, charakteryzują się prostotą w obsłudze, łatwością w utrzymaniu przy jednoczesnym zachowaniu wielorazowej opcji zmiany wypełniającej roletkę tkaniny na inną, swobodą regulacji położenia roletki i stopnia zaciemnienia . Listwa dolna pozwala na dołączenie falbanki co stanowi dodatkowy element dekoracyjny.

Rolety wewnętrzne

+48 607 067 087

biuro@hebar.pl

+48 607 067 087