"Hebar" 

42-674 Zbrosławice
ul. Hutnicza 3
tel./fax /032/ 233 72 53
kom. 607 067 087
email: biuro@hebar.pl

Kontakt

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Firma „Hebar” Henryk Barczyk rozpoczęła działalność w roku 1997 jako kontynuacja działalności prowadzonej w formie spółki: o nazwie: „DRAMA” – Henryk Barczyk, Ireneusz Długosz. Początki naszej działalności sięgają roku 1993.

 

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnią tradycją działającą na polskim rynku. Od początku naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na wszechstronność i rozwój. Naszą najważniejszą dewizą jest zadowolenie klienta.

 

Nowoczesne metody projektowania, produkcji i przygotowania materiałów zapewniają wyrobom firmy stałą i wysoką jakość. Do wytwarzania naszych prodkutów stosujemy własne wysokiej jakości komponenty. Nad estetycznym, a zarazem modernistycznym charakterem produktów czołowi styliści, projektujący desenie i kolorystykę elementów kolorujących.

 

Długoletnie doświadczenie połączone z profesjonalizmem plasuje naszą firmą na czołowym miejscu w branży żaluzyjnej. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachową obsługę i wszechstronną pomoc w doborze najwyższej klasy wyrobów.

 

Jednym z zadań współczesnej firmy jest dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Pianka poliuretanowa wypełniająca nasze profile jest wolna od związków freonu, a farby używane do powlekania produkowanych przez nas elementów nie zawierają kadmu ani ołowiu. Wprowadzenie czystych ekologicznie produktów i technologii wyraża naszą troskę o środowisko naturalne i chęć pozostania w harmonii z zadaniami jego ochrony.

 

Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań oraz nabywanie i wykorzystywanie najnowszych technologii gwarantuje, iż będziemy Państwa najlepszym partnerem zarówno teraz jak i w przyszłości.

O nas

+48 607 067 087

biuro@hebar.pl

+48 607 067 087