"Hebar" 

42-674 Zbrosławice
ul. Hutnicza 3
tel./fax /032/ 233 72 53
kom. 607 067 087
email: biuro@hebar.pl

Kontakt

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Szanowni Państwo

W dniu 25 maja 2019 weszły w życie nowe unijne przepisy o ochronie danych osobowych tzw. RODO, które nakładają na nas dodatkowe obowiązki związane z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych.

 

„HEBAR” Henryk Barczyk jako administrator danych osobowych, gromadzi Państwa dane osobowe uzyskane podczas przyjmowania Państwa zlecenia oraz w trakcie jego realizacji, w szczególności:a) firma reprezentowanego podmiotu, imię i nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail,b) w przypadku przedsiębiorców przetwarzamy dodatkowo: NIP, REGON, adres siedziby firmy, numer rachunku bankowego,Podane dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i ustawowych w ramach obsługi zamówień lokowanych w firmie oraz w prowadzeniu dokumentacji rachunkowo-podatkowej. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom/podmiotom chyba, że będzie to wynikało z przepisów prawa lub zobowiązań Firmy.W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Danych Osobowych lub wykonywania praw w zakresie prywatności, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony.

 

Informujemy o możliwości okresowej aktualizacji informacji zgodnie z obowiązującym prawem. Jednocześnie informujemy o Państwa prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Polityka prywatności

+48 607 067 087

biuro@hebar.pl

+48 607 067 087