Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne czy zasłony? Przed tym dylematem staje każdy z nas urządzając własne mieszkanie. Który wariant jest bardziej ekonomiczny i lepiej sprawdzi się w naszych warunkach? Czy wybór nowoczesnych rozwiązań czyli rolet wewnętrznych okaże się lepszy od tradycyjnych zasłon tekstylnych?
Rolety wewnętrzne mają oprzyrządowanie w kilku kolorach do wyboru oraz w kilku wariantach zamontowania:
roletka plus – montowana do wnęki okiennej lub poza nią w wersji połaciowej
roletka mini, uni, kombi i prestige – montowana na skrzydło okienne za pomocą wieszaków lub przykręcana do listwy przyszybowej, – dzięki małym gabarytom roletka umożliwia bezproblemowe otwieranie okna.
Obecnie do produkcji rolet wewnętrznych używa się materiałów o ciekawych wzorach oraz bogatej kolorystyce co sprawia, że są one nieocenionym elementem wystroju wnętrz.
Niezależnie od tego czy są to rolety wolnowiszące czy w zabudowie, charakteryzują się prostotą w obsłudze, łatwością w utrzymaniu przy jednoczesnym zachowaniu wielorazowej opcji zmiany wypełniającej roletkę tkaniny na inną, swobodą regulacji położenia roletki i stopnia zaciemnienia . Listwa dolna pozwala na dołączenie falbanki co stanowi dodatkowy element dekoracyjny.
NOWOŚĆ – polecamy rolety z tkaniny dzień/noc.

Zapytaj o cennik rolet wewnętrznych