O firmie

Firma „Hebar” Henryk Barczyk rozpoczęła działalność w roku 1997 jako kontynuacja działalności prowadzonej w formie spółki: o nazwie: „DRAMA” – Henryk Barczyk, Ireneusz Długosz. Początki naszej działalności sięgają roku 1993.

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnią tradycją działającą na polskim rynku. Od początku naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na wszechstronność i rozwój. Naszą najważniejszą dewizą jest zadowolenie klienta.

Nowoczesne metody projektowania, produkcji i przygotowania materiałów zapewniają wyrobom firmy stałą i wysoką jakość. Do wytwarzania naszych prodkutów stosujemy własne wysokiej jakości komponenty. Nad estetycznym, a zarazem modernistycznym charakterem produktów czołowi styliści, projektujący desenie i kolorystykę elementów kolorujących.

Długoletnie doświadczenie połączone z profesjonalizmem plasuje naszą firmą na czołowym miejscu w branży żaluzyjnej. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachową obsługę i wszechstronną pomoc w doborze najwyższej klasy wyrobów.

Jednym z zadań współczesnej firmy jest dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Pianka poliuretanowa wypełniająca nasze profile jest wolna od związków freonu, a farby używane do powlekania produkowanych przez nas elementów nie zawierają kadmu ani ołowiu. Wprowadzenie czystych ekologicznie produktów i technologii wyraża naszą troskę o środowisko naturalne i chęć pozostania w harmonii z zadaniami jego ochrony.

Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań oraz nabywanie i wykorzystywanie najnowszych technologii gwarantuje, iż będziemy Państwa najlepszym partnerem zarówno teraz jak i w przyszłości.